Vyhledávání ↓ Vyhledávání ↑

Zprostředkování prodeje

Zprostředkujeme prodej:

  • bytu
  • domu
  • zahrady
  • chaty
  • pole

1. Stanovíme správně reálnou tržní ceny nemovitosti

Majitelé nemovitostí mají tendenci za nemovitost požadovat nepřiměřeně vysoké částky. Na tyto předražené nabídky v současné době kupující nereagují, a tak leží na inzertních portálech.

Předložme analýzu s výpočtem odpovídající nabídkové ceny nemovitosti i s detailním vysvětlením. Největší šanci prodat máte vždy na začátku prodeje

2. Vytvoříme poutavou prezentaci nemovitosti, která bude vyčnívat nad konkurenčními nabídkami

Naše prezentace obsahuje profi foto, foto z dronu videoprohlídky, homestaging, 3D půdorysy a skvělé texty.

Vytvoření skvělé prezentace významně zvýší prodejní cenu nemovitosti.

3. Oslovíme mnohonásobně větší počet potencionálních kupujících

Víme, kde nejlépe nemovitost propagovat tak, aby oslovila co nejširší okruh zájemců a máme svoje vlastní databáze kupujících, kteří hledají konkrétní nemovitost, a těm je nabídnuto napřímo.

4. Realitní kancelář garantuje bezpečí

Prodej přes realitní kancelář je bezpečnější. Máme zázemí realitní kanceláře, advokáta, odhadce, finančního a daňového poradce. Díky zkušenostem profesionálů se vyhnete zbytečným chybám.

5. Šetříme váš čas a nervy

Vyřídíme vše potřebné za vás. Komunikujeme se zájemci a realizujeme prohlídky.  Zajišťujeme veškeré dokumenty k převodu nemovitosti, výmazy zástavních práv, výmaz věcných břemen, vyřídíme exekuci, advokátní úschovu, podání návrhů na vklad do katastru nemovitostí, vypracování odhadu nemovitosti atd.

6. Realitní kancelář se postará o smluvní zajištění obchodu

Kvalitní smlouvy vypracované advokátem vás chrání. Brání úmyslným průtahům na straně kupujícího, zajišťují bezpečný převod peněz a přechod vlastnictví. Realitní kancelář se postará, aby smlouvy byly kvalitní a obchod proběhl hladce, bez překvapení.

7. Provize

Provize bude připočtena k ceně nemovitosti, takže Vy dostanete celou částku za nemovitost.  Navíc provize se účtuje až po úspěšném prodeji.  Takže Vy jako prodávající máte veškeré služby RK zdarma.