Vyhledávání ↓ Vyhledávání ↑

Vyklízení a nachystání nemovitosti k prodeji

Pokud máte v úmyslu nabídnout k prodeji nemovitost, kterou jste například zdědili, je pravděpodobné, že se v ní nachází spousta věcí, o které nemáte zájem, a je velmi pravděpodobné, že o ně nebude mít zájem ani budoucí kupec. Bohužel, podobné staré zařízení může podstatně snížit cenu vámi prodávané nemovitosti, jelikož případný kupec by musel před rekonstrukcí nemovitosti všechny nepotřebné věci vyklidit na vlastní náklady.

Navíc, nemovitost plná starého nábytku a zastaralých či nefunkčních spotřebičů nepůsobí na případného kupce ani trochu příjemně, což dále snižuje cenu, kterou můžete za nemovitost dostat. Před prodejem nemovitosti je proto vždy nutné ji vyklidit a odvézt všechno nepotřebné harampádí.

Nevyklízejte prostory sami! Využijte naše vyklízecí služby. Nejen, že nemovitost vyklidíme, ale za spolupráce s realitní kanceláří uklidíme a nachystáme nemovitost na prodej, tak, aby přilákala co nejvíce zájemců.

A co to bude stát?

Pro vytvoření přesné cenové nabídky je potřeba danou nemovitost předem prohlédnout naším technikem, který vám po obhlídce službu nacení.